MOON


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Moon

ul. Śląska 27 (zobacz na mapie)
Gdynia, tel. 058 661 29 77
Kuchnia lokalu: chińska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 22:00
sobota: 12:00 - 22:00
/
Płatności kartą kredytową

Moon

ul. Śląska 27
Gdynia

Opinie

atosia
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-12-07 11:54:20
Bardzo drogo i ukryte opłaty
Nie polecam ze względu na ukryte \"opłaty dodatkowe\" i za wysokie ceny w porównaniu do jakości dań.. W karcie nie ma podanych cen dotyczących ryżu lub makaronu oraz czegoś co nazwali OBSŁUGA GASTRONOMICZNA. Obsługa o cenach nie informuje. Cena w karcie obejmuje TYLKO mięso. Wybraliśmy mięsa za 34 i 36 zł. Do tego makaron sojowy - okazało się, że porcja makaronu kosztuje 14 zł- o tym nas nie poinformowano. Plus sok jabłkowy - 5 zł oraz herbata z cytryną - 8 zł. Wg cen z karty + cena makronu powinno wyjść 111 zł. Zapłaciliśmy 122zł bo 11 zł liczą sobie za OBSŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ - o tym też nie informują NIGDZIE. Uważam, że porównując jakość jedzenia do ceny jest bardzo drogo. Te dania powinny kosztować nie 48 zł ( mięso + makaron) ale maksymalnie 35 zł. NIE POLECAM
klient
(użytkownik niezarejestrowany)
2007-08-13 10:15:43
Restauracja świetna myślałem,że zamknięta. Jak w tych czasach taka knajpa może sobie pozwolić na brak stron www i rezerwacji online.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...