Restauracja Zielona Papuga


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Zielona Papuga

ul. Uphagena 25 (zobacz na mapie)
Gdańsk
Kuchnia lokalu: polska
Dania: grill, ryby
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 22:00
sobota: 11:00 - 22:00
/
Ogródek

Restauracja Zielona Papuga

ul. Uphagena 25
Gdańsk

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2009-01-04 18:01:20
A miało być tak miło. Zdecydowaliśmy się urodzin urządzić przyjęcie na 32 osoby z 12 na 13 grudnia 2008. Wszystko uzgodniliśmy z Właścicielką, miałem pełne zaufanie więc uzgodnio-ną kwotę (na własne życzenie) zapłaciłem przed imprezą.Przyjęcie się odbyło, goście dobrze się bawili, bo nie o wszystkim wiedzieli. My tak, więc  pojechaliśmy do restauracji wyjaśnić dlaczego nie podano wszystkiego co zamówiliśmy i za co zapłaciliśmy. Okazało się, że barszczu po północy nie podano, bo spaliły się paszteciki. Miał być też pasztet firmowy, ale pech, też się spalił .Miała być pieczona cielęcina z kaparami w sosie tuńczykowym , podobno była, tyle, że ani my ani nikt z gości jej nie widział (przepy-taliśmy rodzina).Efekt-część gości siedziała przy pustawym stole co niestety usłyszeliśmy od nich  po imprezie.Gdy powiedzieliśmy, że oczekujemy zwrotu pieniędzy za to czego nie podano, Właścicielka zaoferowała nam "napiwek" - 300 zł za 32 osoby.Oczywiście nie przyjęliśmy, my od tego nie schudniemy a "Zielona papuga" może się utuczy, chociaż to podobno nie tuczy. Na pożegnanie pani kelnerka  oświadczyła nam, że oni zawsze tak "profesjonalnie" obsługują gości a my jesteśmy pierwsi którzy mają pretensje. No cóż to chyba nie pechowa "13" a norma w tej firmie. Stanisław i Grażyna
karoll
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-12-23 16:49:53
pyszne jadło przemiła obsługa serdecznie polecam


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...