SPHINX


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Sphinx

ul. Długi Targ 31/32 (zobacz na mapie)
Gdańsk
Kuchnia lokalu: arabska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Sphinx

ul. Długi Targ 31/32
Gdańsk

Pożerające okazje

W poniedziałki lub wtorki makaron lub pizza w prezencie

W środy i czwartki pozycje kultowe za 50%

Od piątku do niedzieli pieczywo czosnkowe gratis

Codziennie Pepsi 0,5 za 1.99 pln

Opinie

Resk
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-07-21 11:30:50
Wielokrotnie byłem gościem w Sfinksie mieszczącym się we Wrzeszczu w Manhatanie. Niejednokrotnie było tam lekkie zamieszanie, chaos jednak w godzinach szczytu jest to dosyć zrozumiałe. Sam jestem włascicielem restauracji i wiem że to nieuniknione. Panowie kelnerzy - dosyć mili, jedni starają się bardziej drudzy mniej ale ogólnie jest ok. Na szczególną uwagę zasłużył jednak kelner który obsługiwał mnie ostatnio.Wysoki brunet bodajże w okularach. Naprawdę jakość obsługi na najwyższym poziomie. Kelner sam zaproponował mi opakowanie na wynos, zapytał czy smakowało co było nie tak. . Polecam to miejsce dla chociażby samego kelnera ktory mnie tak miło potraktował. Po prostu super.
magdaania
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-04-14 15:57:27
Byłam w tej restauracji z przyjaciółką 9/4/2010, tylko na piwo i okazało się, ze na szczescie.
Nigdy, w calym moim zyciu nie podano mi piwa w dzbanku, ktory ociekal brudem/ zaciekami ze zmywarki, na widok pokali mnie po prostu odrzuciło. One nie były brudne, były zasyfione, całe zaszły od `twardej wody?` lub braku porzadnego mycia od tygodni!!!!!!. Oczywiście zwróciłam uwagę kelnerowi, Nadąsany ` z zadartym nosem`, wielce zabiegany, zrobił wielką łaskę, że je opłukał wodą, mówiąc, że `umył je własnymi rekami`, żenada ludzie, ratunku???!! te pokale wyglądały tak samo jak przed umyciem...Miałam odruch wymiotny, ja na serio nie jestem wybredna osobą, pomyslała, że alkohol zabije wszyskie zarazki. Ale ze współczuciem patrzyłam na tych, którzy tam jedzą....Nie dziwię się, że tam panuje półmrok, wszysko musi byc niedomyte.......???! Nigdy, przenigdy tam już nie wstąpie, nawet jesli miałoby to być jedyne miejsce na tej ziemi. Serio miałam ochotę zadzwonić po sanepid, bo dam sobie ręce uciąć warunki sanitarne w tym miejscu są fatalne. Nie wspomnę, że na stoliku, stały reklamówki z jedzenim czy piciem/ na stojaczkach, które były zawalone kurzem. Mieszkałam za granicą, 9 lat, byłam w róznego rodzaju restauracjach, ale nawet ``przydrożny bar``, mi nie zaoferował, oblesnie brudnego szkła........już nie mówiąc o fatalnym zachowaniu kelnerów, ani przepraszam ani .......jednakże nie dla nich tam poszłam, dlatego ocenie restaurację jako miejsce: na - 2


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...