Monika Pizzeria Edwin Boroszewski


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Monika Pizzeria Edwin Boroszewski

Słupska 28 (zobacz na mapie)
Gdańsk, tel. 058 5563485
Kuchnia lokalu: włoska
Dania: pizza
/

Monika Pizzeria Edwin Boroszewski

Słupska 28
Gdańsk

Opinie

stała klietnka
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-08-22 22:22:56
Średnia ocen: 9,0
kuchnia: ( 10 )
wystrój: ( 7 )
cenowo: ( 10 )
Hmmmm, będąc jeszcze dzieckiem po drodze z przedszkola raz na pewien czas mama "zapraszała" mnie i siostrę na zapiekanki, były pyszne. Po latach zaświtało w mojej głowie, czy nie sprawdzić czy one nadal tam są, okazało się,że nie. Pomimo mało zachęcającego wystroju (to było przed remontem) uznałam, że warto podjąć wyzwanie i przy okazji zapoznać się z oferowanym menu. Na pierwszy ogień poszedł chickenburger i tak mój eksperyment zaowocował wieloletnim romansem, niebo w gębie, wielki, syty, a do tego smaczny, jego nie trzeba reklamować, bo i tak cieszy się dużym zainteresowaniem. Ale teraz największym sentymentem darze devolaya, naprawdę pyszny. Cena mało adekwatna do jakości, smak ją zdecydowanie przewyższa, ciężko byłoby takiego smacznie zjeść za takie małe pieniądze. Za każdym razem będąc u siostry zachodzę tam i błagalnym wzrokiem niczym kot ze Shreka pytam się Pani czy jest mój smakołyk. Mój znajomy z Warszawy będąc w Gdańsku zaproponował obiad w jednej w pobliżu usytuowanej Baru "restauracji". Nie uległam chcąc mu pokazać inne (nieznaczny gorsze) możliwości. Jego wizyta na jednym chickenburgerze się nie zakończyła. Tak był zachwycony, że za każdym jak przyjeżdża do 3miasta, nie omieszka skorzystać ze sposobności biesiadowania u "Moniki". Kolejną atut stanowi bardzo, ale to bardzo miła obsługa, Panie przesympatyczne, skłonne przystać na prośby klientów. Jeżeli ktoś chce smacznie zjeść, a do tego niedrogo to zdecydowanie polecam.Dzisiaj też tam byłam i POLECAM, pod tym miejscem jakby to Magda Gessler powiedziała podpisuje się obiema rękami :)
Pozdrowienia dla super Pań


Użytkownik polecił ten lokal jako miejsce idealne na:
Szybką przekąskę


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...