Dom Sushi Restauracja Japońska


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Dom Sushi Restauracja Japońska

ul. Bohaterów Monte Cassino 38 (zobacz na mapie)
Sopot, tel. (58) 55 07 007
Największy sushi bar tego typu w Polsce, oryginalny kaiten sushi - bar z pływającymi łódeczkami, usytuowany w sercu Sopotu na popularnym "Monciaku".Prócz sushi serwowanych jest ponad 60 dań gorącej kuchni japońskiej.
www.domsushi.pl
Kuchnia lokalu: japońska
Dania: sushi
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Z dostawąPrzyjazny dzieciom KlimatyzowanyDostępny Intenet

Dom Sushi Restauracja Japońska

ul. Bohaterów Monte Cassino 38
Sopot

Opinie

Tomas
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-09-07 14:27:35
Swietne miejsce na szybkie sushi ale i kolację we dwoje (choć z grupką też jak najbardziej!) Najfajniejsze, że przy wielkim, chyba największym barze sushi w Polsce można wymieniać się jedzeniem ;-) Poważnie, zamowiliśmy każdy po 2 łódeczki, a w piatkę to tego sushi zrobiło się tak dużo i takie różnorodne, że grzechem byłoby się nie wymieniać! wielki plus dla Domu Sushi i Sopotu, że mają takieee miejsce!
Anka i Jarek
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-07-15 13:21:28
Sympatyczna restauracja, niby w srodku Monciaka, jednak bez tego całego zgiełku i natłoku mijających turystów. Lokal wart odwiedzenia. Szef kuchni bardzo dobry w swojej materii - ciepłe dania japońskie bardzo OK. Jeśli chodzi o Sushi również nic do zarzucenia. Jeśli potrawy płyną wokół gości zapewnie to niezapomniany widok. Na poczatku mieliśmy problem z talerzykami, tzn. wyborem z menu jednak dziewczyny - tzn. przepraszam małe Japonki :-) objaśniły co i jak. Anka i Jarek


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...