Wydarzenia

Łukasz Napora i Leon zagrają w Sopocie

19.05.2012

 

Nazwa: Naporama pres. Leon
Data: 19 maja 2012
Miejsce: Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 60
Klimat: techno, house
Bilety: 10 pln (5 pln/karty klubowe); wstęp od 21 lat; selekcja

WYSTĄPIĄ:
Łukasz Napora (Audioriver, Czwórka, Progrezo)
LEON (Audioriver, Spółka Akcyjna)

INFO:
Naporama to cykl imprez Łukasza Napory, który 19 maja rozpoczyna rezydenturę w klubie Stereo. Łukasz to bardzo aktywny dziennikarz muzyczny, pracujący dla różnych mediów już od ponad 10 lat. Jest rzecznikiem festiwalu Audioriver i współtworzy program tego wydarzenia, a w każdy czwartek prowadzi audycję w Czwórce Polskim Radiu. Łukasz to także DJ i producent, który na koncie ma m.in. świetnie odebrany, wydany niedawno singel „Lone Song”.

Naporama to autorska impreza Łukasza, który słynie ze swojego zamiłowania do różnorodnej elektroniki. Stąd nazwa odwołująca się do słowa panorama. Szeroki wachlarz brzmień od techno do house’u to jednak nie wszystko, czego możecie się spodziewać. Możecie być także pewni, że bardzo wiele utworów usłyszycie na tych imprezach po raz pierwszy. Łukasz znany jest z dostępu do niezmierzonych zapasów muzyki, którą dostaje jeszcze przed oficjalnym wydaniem.

Oprócz DJ seta gospodarza, każda odsłona cyklu to także występ jego gościa. Podczas pierwszej Naporamy usłyszymy i zobaczymy Leona – osobę odpowiedzialną m.in. za bookingi festiwalu Audioriver i agencji Spółka Akcyjna. W latach 2001-2005 związany był z warszawskimi klubami W5, Piekarnią i Klatką, gdzie grał oraz organizował cykle imprez. Dzięki jego wysiłkom, warszawska publiczność mogła podziwiać występy m.in. takich gwiazd, jak Nick Warren, James Holden, Chris Fortier czy Timo Maas.

Co zaś wiemy o klubie Stereo? Przede wszystkim to, że jako pierwsze i jedyne miejsce w Polsce dysponuje soundsystemem legendarnej brytyjskiej marki Funktion-One, uważanej za producenta najlepszego nagłośnienia klubowego na świecie. Warto też nadmienić, że w Stereo obowiązuje selekcja, system kart klubowych oraz wstęp od 21 roku życia. Wszystko po to, by stworzyć miejsce, w którym świetnie bawić się będzie bardziej dojrzały i świadomy odbiorca elektroniki.

Więcej informacji:
www.lukasznapora.com
www.facebook.com/KlubStereo
 

loading...